5 Katlı Steril TT Kids Maske Pembe
5 Katlı Steril TT Kids Maske Pembe
5 Katlı TT Kids Maske
5 Katlı TT Kids Maske

TÜRKİYE'DE İLK VE TEK
TT Medical tarafından üretilen steril edilmiş maskeler, SterileEO sterilizasyon teknolojisi ile özel üretilmiş steril poşetleri kullanılarak steril edilmektedir. SterilEO, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ’nün (WHO) medikal ürünler için, virüs ve bakterilerin tamamının yok edilmesine yönelik şiddetle önerdiği yöntemlerin başında gelen ve sağlık ürünlerini sterilize etmek için yaygın olarak kullanılan, en güvenilir yöntemdir. SterileEO virüs ve bakteri ve düşük sıcaklıkta 12 saat boyunca, özel steril alanlarda ve özel cihazlar kullanılarak uygulanan bir sterilizasyon yöntemidir. 12 saatlik sterilizasyon sonrasından maskeler, 8 saat ekstra dinlendirilme işlemine tabi tutulur ve virüs/bakterilerden tamamen arındırılmış olur. Ürün kutulama işlemleri, dinlendirilme aşasından sonra yapılır ve kutular vakumlanarak sizlere ulaştırılır. Bu işlemler sayesinde, EO sterilizasyonu en küçük alanlara dahi nüfuz ederek bakteri ve virüsleri yok ettiği tamamen steril maskeler ile buluşursunuz.
TT Medical Group güvencesiyle, her zaman sağlıkla kalın.

ÖZELLİKLER:

2 Kat Meltblown özelliğine sahiptir ve toplamda 5 katmanlıdır. premium maskelerinin her biri tekli özel olarak sterilize edilmiş ve paketlenmiştir. Çocuğunuzun kolay nefes almasını sağlarken başta Covid19 olmak üzere tüm virüsler, bakteriler ve dış etkenlere karşı üst düzey 5 katlı etkin koruma sağlar. 

Kutu içinde 10 ADET tekli steril paketlerde maske mevcuttur. Tamamıyla ultrasonik üretim, esnek kulak ipi ile konforlu kullanım katlanabilir yapısı ile saklama ve taşıma kolaylığı sağlar. 
Üstün koruma özelliği sayesinde gün boyu en
kalabalık ortamlarda bile koruma sağlar.
 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR