DEZENFEKTAN ODA BOMBASI 200 ml x2 ADET
DEZENFEKTAN ODA BOMBASI 200 ml x2 ADET

DEZENFEKTAN ODA BOMBASI 200 ml x2 ADET

Fiyat : ₺59,00(KDV Dahil)

Toksik olmayan, tam oda dezenfekte ve koku giderme cözümü. Nano gümüş iyon formüllü antibakteriyel spreyimiz, normal alkol bazlı çözümlere kıyasla daha uzun süreli performans ve koruma sağlar. Alkol buharlaştıktan sonra dezenfekte edilmiş yüzeyde milyarlarca gümüş parçacığı kalır ve sürekli koruma ile zararlı bakteri ve virüslerin %99 unu öldüren bir antimikrobiyal kaplama oluşturur.

 

Hızlı serbest bırakma işlemi ile 40m2 ye kadar işlem yapar, yüzeylerde güvenli ve etkili bir şekilde kullanılabilir, buğu kumaşlara, halılara nüfuz eder ve tam örtücülük sağlar. Kuruduktan sonra hiçbir kalıntı bırakmazken evcil hayvanlara ve bitkilere zarar vermez.

Dezenfektan Oda Bombası 90 derece alkol içerir. Formülündeki nanoteknolojik aktif  maddeler ve nano gümüş iyonları sayesinde, uygulandığı yüzeylere bakterilerin ve virüslerin yüzeylerde tutunmasını engeller. Uzun süreli etkisi sayesinde üremelerine de engel olur.

Koku giderici havadaki mikropları ve kokuları, hafif yeşil çay özü kokusuyla ortadan kaldırılır. Çok yönlü ve taşınabilir olan ürünümüz, dezenfeksiyon koruması için evde veya ofiste, okullarda, otel odalarında, araçlarda ve kapalı alanlarda güvenle kullanılabilir.

 

Kampanyamızda kargo ücreti müşterilerimize aittir.