Dezenfektan Oda Bombası 200 Ml
Dezenfektan Oda Bombası 200 Ml
Dezenfektan Oda Bombası 200 Ml
Dezenfektan Oda Bombası 200 Ml
Dezenfektan Oda Bombası 200 Ml
Dezenfektan Oda Bombası 200 Ml
Dezenfektan Oda Bombası 200 Ml

Toksik olmayan, tam oda dezenfekte ve koku giderme cözümü. Nano gümüş iyon formüllü antibakteriyel spreyimiz, normal alkol bazlı çözümlere kıyasla daha uzun süreli performans ve koruma sağlar. Alkol buharlaştıktan sonra dezenfekte edilmiş yüzeyde milyarlarca gümüş parçacığı kalır ve sürekli koruma ile zararlı bakteri ve virüslerin % 99 'una kadarını öldüren bir antimikrobiyal kaplama oluşturur.

 

Hızlı serbest bırakma işlemi ile 40m2'ye kadar işlem yapar, yüzeylerde güvenli ve etkili bir şekilde kullanılabilir, buğu kumaşlara, halılara nüfuz eder ve tam örtücülük sağlar. Kuruduktan sonra hiçbir kalıntı bırakmazken evcil hayvanlara ve bitkilere zarar vermez.Dezenfektan Oda Bombası 90 derece alkol içerir. Formülündeki nanoteknolojik aktif  maddeler ve nano gümüş iyonları sayesinde, uygulandığı yüzeylere bakterilerin ve virüslerin yüzeylerde tutunmasını engeller. Uzun süreli etkisi sayesinde üremelerine de engel olur.Koku giderici havadaki mikropları ve kokuları, hafif yeşil çay özü kokusuyla ortadan kaldırılır. Çok yönlü ve taşınabilir olan ürünümüz, dezenfeksiyon koruması için evde veya ofiste, okullarda, otel odalarında, araçlarda ve kapalı alanlarda güvenle kullanılabilir.

KULLANIM ALANLARI :

Ürünümüz Anti Bakteriyel Özelliğe Sahip Olup , Bulunduğunuz Ortamda Bulunan Sağlığa Zararlı Bakterilerin Yok Edilmesinde Kullanılır.

Bilindiği Üzere Özellikle Kişiden Kişiye Geçen Salgın Hastalıklar ,  Kişilerin Bulunduğu Ortamda Bulunan Zararlı Bakteriler Vasıtasıyla Solunum Yolu İle  Geçer. Bu Ortamların Hijyeninde TT Dezenfektan Oda Bombasını Güvenle Kullanabilirsiniz.

Ürünümüzün Püskürtme Sistemi Sayesinde Havada Bulunan Kötü Bakterilerin Temizlemesi İle Birlikte Ürün İçerisinde Bulunan Partiküllerin Yere İnmesi İle Yüzey Temizliğini de Sağlar.  

Ofisinizin ve Ofisinizde Bulunan Odanızın Hijyeninde Güvenle Kullanabilirsiniz.

Özellikle 40 Metrekareye Kadar Bulunan Kapalı Alanlarda TT Dezenfektan Oda Bombası %99’a Kadar Hijyen Sağlar.

Salgın Hastalıkların En Kolay Bulaştığı Hastane Odalarının Hijyenini Sağlamakta Güvenle Kullanabilirsiniz.

Ayrıca Küçük Çocukların Bulunduğu Kreş ve Anasınıfların Hijyenini Sağlamakta Güvenle Kullanabilirsiniz.

Okullarda Bulunan Sınıfların Hijyeninde Güvenle Kullanabilirsiniz.

Kullanmış Olduğunuz Aracın Araç İçi Hijyeninde Güvenle Kullanabilirsiniz.

Dikey Püskürtmesi Sayesinde Havada Bulunan Bakterilerin Temizlemesinin Yanı Sıra Ürün İçerisinde Bulunan Partiküllerin Üzerinize Teması İle Birlikte Kıyafetlerinizin Hijyenini de sağlamaktadır.

Özellikle Mağazalar , Marketler , Berber ve Kuaför Dükkanları , Bakkallar Başta Olmak Üzere Sık Ziyaret Edilen Kapalı Mekanların Hijyeninde Güvenle Kullanabilir Güzel Kokusu Sayesinde İş yerinize Ferahlık Sağlar.  

Spor Salonlarında ve Oluşan Antrenman Alanlarının Hijyeninde ve İçerisinde Bulundurduğu Güzel Koku Sayesinde Soyunma Odalarındaki Kötü Kokuları Gidererek Hijyen Sağlar.

Güzellik Salonlarının  Hijyeninde Güvenle Kullanabilirsiniz.

Evinizdeki Odalarda Bulunan Kötü Havayı Temizleyerek Hem Evinizde Hijyen Sağlar Hem de Güzel Kokusu Sayesinde Evinize Ferahlık Sağlar.

Kalabalık İşyerlerinde Bulunan Asansörlerin Hijyeninde Güvenle Kullanabilirsiniz.

Kapalı Alanların Hijyeninde Güvenle Kullanabilirsiniz.

Özellikle Kış Aylarında Havalandırmaya Müsait Olmayan Kapalı Alanların Hijyen ve Temizliğinde Güvenle Kullanabilirsiniz.

 

 

 

Ürünümüz Sağlığa Zararlı Değildir. Cilde Dost Zararlı ,  Bakterilere Karşı Sağlığınızı Korumak İçin Savaşır.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR