4 Katlı Steril King TT Maske Beyaz
4 Katlı Steril King TT Maske Beyaz
4 Katlı Steril TT King Maske Beyaz
4 Katlı Steril TT King Maske Beyaz

TÜRKİYE'DE İL VE TEK 
TT Medical tarafından üretilen steril edilmiş maskeler, SterileEO sterilizasyon teknolojisi ile özel üretilmiş steril poşetleri kullanılarak steril edilmektedir. SterilEO, DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ’nün (WHO) medikal ürünler için, virüs ve bakterilerin tamamının yok edilmesine yönelik şiddetle önerdiği yöntemlerin başında gelen ve sağlık ürünlerini sterilize etmek için yaygın olarak kullanılan, en güvenilir yöntemdir. SterileEO virüs ve bakteri ve düşük sıcaklıkta 12 saat boyunca, özel steril alanlarda ve özel cihazlar kullanılarak uygulanan bir sterilizasyon yöntemidir. 12 saatlik sterilizasyon sonrasından maskeler, 8 saat ekstra dinlendirilme işlemine tabi tutulur ve virüs/bakterilerden tamamen arındırılmış olur. Ürün kutulama işlemleri, dinlendirilme aşasından sonra yapılır ve kutular vakumlanarak sizlere ulaştırılır. Bu işlemler sayesinde, EO sterilizasyonu en küçük alanlara dahi nüfuz ederek bakteri ve virüsleri yok ettiği tamamen steril maskeler ile buluşursunuz.
TT Medical Group güvencesiyle, her zaman sağlıkla kalın.

ÖZELLİKLER:
TT KING TTP2 Maskeler yüksek filitrasyona sahip 2 kat meltblown ve 2 kat spundbon kullanlarak üretilmiştir. Yüze rahat oturan 3 boyutlu tasarımı sayesinde kullandığınız zamanlarda size maksimum rahatlık ve güven sağlar.

Geniş burun köprüsü, konforlu elastik kulak bandı, akıllı filtreleme ve yüksek permabilitesi sayesinde gün boyu kullanımda rahat etmenizi sağlar. Yüksek meltblown filitrasyonu sayesinde virüslere karşı üst düzey koruma sağlar. 

Kutu içinde tekli steril paketlerde bulunan 10 ADET Maske Mevcuttur.
 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR