Dezenfektan El Ve Yüzey Spreyi 150 Ml
Dezenfektan El Ve Yüzey Spreyi 150 Ml
Dezenfektan El Ve Yüzey Spreyi 150 Ml
Dezenfektan El Ve Yüzey Spreyi 150 Ml
Dezenfektan El Ve Yüzey Spreyi 150 Ml
Dezenfektan El Ve Yüzey Spreyi 150 Ml
Dezenfektan El Ve Yüzey Spreyi 150 Ml
Dezenfektan El Ve Yüzey Spreyi 150 Ml

El dezenfektanı, virüslerin ve bakterilerin % 99 'una kadarını etkili bir şekilde öldürür. Çabuk kuruyan formül, cildin yapışkan bir kalıntı bırakmadan yumuşak ve nemli hissetmesine yardımcı olmak için doğal olarak elde edilen gliserin kombinasyonu ile yapılmıştır. Evcil hayvanlar ve bitkiler için güvenlidir, ağartıcı, fenol veya zararlı kimyasallar içermez. El ve yüzey temizliği için günlük yaşamda her alanda kullanılabilir. Sık kullanımı tavsiye edilir. Alkol bazlıdır, durulanmaz.

KULLANIM ALANLARI

Ürünümüz Seyahat Boy Olup Çantanız da , Şehir içi ve Şehirlerarası Seyahatlerinizde Güvenle Taşıyabilirsiniz.

Dezenfektan Toplu Olarak Bulunan Ortamlarda Her Türlü Bakteri ve Mikrop İçin Kullanılır.

Dezenfektan Spreyler Özellikle Hastaneler , Okullar , Kreşler ,  Toplu Taşıma Araçları , Okul Servisleri , Asansör Gibi Kapalı Alanlar , Spor Salonları , Alıveriş Merkezleri , ve  Halka Açık Bütün Kalabalık Alanlarda Mikropların Yayılma Riskinde Kullanılarak ,  Hastalıkların Yayılmasını Önler.

Özellikle Bebeklerin ve Çocukların Bulunduğu Ortamların Hijyeni Oldukça Önemlidir. Bu Ortamların Hijyenini Sağlamak İçin TT 150 Ml El ve Yüzey Dezenfektan Spreyini Güvenle Kullanabilirsiniz.

Dezenfektan Spreyler Yüzeyler de Mikrop ve Bakteri Oluşumunu Engelleyerek Hastalıkların Kişiden Kişiye Bulaşmasını Engeller.

Gün İçerisinde Kullandığınız Ekipmanların Hijyeninde Güvenle Kullanabilirsiniz.

Ürünümüzü Sert Yüzeylerin Hijyenini Sağlamak İçin Güvenle Kullanabilirsiniz.

Şehirlerarası Yolculuklarınızda Temas Edeceğiniz Bütün Kirli Yüzeyleri ve Ellerinizi Dezenfekte Edebilirsiniz.

Evinizde Ofisinizde Ve Kalabalık İş Yerlerinizde Kirli Yüzeyleri ve Temas Ettiğiniz Kirli Yüzeylerde Elinizi Güvenle TT 150 Ml El ve Yüzey Dezenfektan Spreyle Dezenfekte Edebilirsiniz.

Evinizde Kapı Kolları , Pirizler Başta Olmak  Üzere Bütün Yüzeylerde  Sizin ve Sevdiklerinizin Hijyenini Sağlamak İçin Güvenle Kullanabilirsiniz.

Halka  Açık Bütün Alanlarda Sizin ve Sevdiklerinizin Hijyeninizi Güvenle Sağlar  

Özellikle Kalabalık Çalışılan İş Yerlerinde ve Kalabalık Ortamlarda Kirli Yüzeylerin Hijyenini Sağlamak İçin Güvenle Kullanabilirsiniz.

El ve Yüzeylerde Yapışkanlık ve Islaklık Bırakmaz.

Özellikle Salgın Hastalıklarda ve Kış Aylarında Oluşan Mevsimsel  Salgın Hatalıklara Karşı Ellerinizi ve de Kirli Yüzeyleri Güvenle Dezenfekte Edebilirsiniz.

Ürünümüz Sağlığa Zararlı Değildir. Cilde Dost , Zararlı Bakterilere Karşı Sağlığınızı Korumak İçin Savaşır.

 

  

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR